LCDS wyraź swoje hobby!

Skąd możemy dowiadywać się o grach na konsole?

PlayStation4
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry zawsze dostarczają sporo okazji do nadzwyczaj odprężającej rozrywki. Za sobą mamy bowiem czasy, gdy granie uważano tylko za marnotrawienie cennego czasu. Mocno godne są teraz gry na konsole. Takie metody spędzania wolnego czasu są teraz wspaniałą alternatywą dla normalnego, pozbawionego elementów interakcji siedzenia przed telewizorem. Czy najlepiej nabyć niedrogi, ale nie tak wspaniałe ps3 akcesoria, czy też raczej zaufać produktom markowym? Odpowiedź na to pytanie będzie dla dużej liczby osób bardzo oczywista.

Xbox
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że bardzo często pragniemy najzwyczajniej przenieść się w inny świat! Nareszcie mamy możliwość no przynajmniej na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach jakie nas bez cienia wątpliwości są w stanie trapić. Niemal codziennie dopadają nas przeróżne troski, zatem przeniesienie się w niesamowity świat gier konsolowych to z pewnością coś fajnego.
kontroler do gry
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak działa nasz mózg, a zresztą w istocie nie tylko z gierkami tak jest, lecz także z chociażby autami, odzieżą, jedzeniem, etc. Takowych przykładów tak naprawdę można napisać sporo więcej. Gdy wiemy, że nie ma zbyt wielu bardziej interesujących rozrywek, aniżeli gry komputerowe, lecz w zupełności nie mamy pojęcia jak podejść do tematu nowości w półświatku gier, szczególnie interesować się powinniśmy blogami.

Konsole do gier takie jak ps3 (więcej tu - http://www.ppe.pl/news.html?filtr=ps3) są aktualnie uważane za rewelacyjne źródło rozrywki z całego mnóstwa powodów. Nade wszystko, jak już powiedzieliśmy wcześniej, przy znacznie mniejszych cenach niż komputery dają nam one identyczną zabawę, co już samo w sobie czyni z nich fantastyczną propozycją dla nas wszystkich. Dodatkowo wielu ludzi sądzi, że konsole służą jedynie do gier, i nie mają do zaoferowania właściwie żadnych dodatkowych funkcji, w związku z czym są znacznie mniej uniwersalne niż tradycyjne komputery. Nie jest to jednak całkowicie prawda, bowiem współczesne konsole zawierają mnóstwo innych zastosowań – fakt, właściwie w każdym przypadku nadal dotyczą one głównie samej tylko rozrywki, ale i tak możemy z nich korzystać na wiele innych sposobów. Ponadto, najczęściej mogą nam one również zaoferować i o wiele szersze możliwości jeśli chodzi o grę online z innymi graczami, pozwalając chociażby na zdobywanie najróżniejszych osiągnięć oraz tworzenie prawdziwej światowej społeczności miłośników wirtualnej rozrywki.

Cieszy, iż dzisiaj nawet trochę mniej bogaci gracze mają okazję zakupić gry, za względnie niewygórowane kwoty. Zapewne niektórzy czytelnicy rzekną, że to bezsensowne: bo jak to, gry nie muszą być tak bardzo dużym wydatkiem? Wszelkim niedowiarkom w sumie można powiedzieć tylko jedno: bez cienia wątpliwości warto porozglądać się za tańszymi gierkami na wszelakich serwisach aukcyjnych. Niby nic bardzo oryginalnego, lecz można w sumie powiedzieć, że w wielu przypadkach realia są takie, iż ciężko jednoznacznie powiedzieć, iż ludzie są dobrze poinformowani. Zresztą nierzadko trochę zbytnio stereotypowo zdarza się nam podchodzić do aukcji: uważamy, że dużo tam ściemy, oszustw. Raduje serce, że blogi są w zupełności niezależne - wiadoma sprawa, opinia dot.

dosłownie każdej gierki będzie zawsze czysto subiektywna, lecz to zapewne pewne, iż raczej nie ma sensowniejszego źródła niezależnych opinii odnośnie gier - PC, PSX, Xbox (http://www.ppe.pl/news.html?filtr=xone/) oraz reszta, aniżeli polska blogosfera. Te czasopisma, które funkcjonują w ramach wielkiego koncernu są najczęściej zależne. A więc recenzentom ciężko napisać coś całkowicie szczerze, bo w zasadzie jest tak, że za duże pieniądze za tym stoją. Może to nieco za ostra wypowiedź, lecz jeżeli ktoś z nas pragnie wiedzieć sporo więcej na temat gier, w szczególności nowości, nie natrafi na coś lepszego, niźli właśnie zwykły blog. Oczywiście taki blog, który charakteryzuje się dobrym poziomem, a więc nie jest prowadzony przez typowego nastoletniego gracza. Choć nie generalizujmy, bądź co bądź o mądrze recenzującego nastolatka znowu nie jest aż tak niemiłosiernie ciężko. Zatem powodzenia w poszukiwaniu fajnych gierek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 06:19:57
Tagi: gry komputerowe, gracze, recenzje, blogi