LCDS wyraź swoje hobby!

Wolny czas, a Ty nie wiesz co porobić?

Film w telewizji
Napisał: Michel Curi, Jr., MBA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pospacerować po górach, jednak zapowiadane deszcze wykluczają twoje piękne plany. Więc co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezsensowne i przypadkowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł! Można śmiało powiedzieć, że jeżeli jakiś człowiek posiada nieco wiedzy odnośnie komputerów, ale zasadniczo nie czuje się za bardzo pewnie, na przykład nieco wypadł z gry, nie ma zielonego pojęcia, które procesory bądź Karty graficzne (poznaj Karty graficzne na http://www.ceneo.pl/) są teraz popularne, szanowane z powodu doskonałej jakości, szczególnie powinien nieco zapoznać się forami dyskusyjnymi.

Nierzadko sytuacja jest taka, iż bez najmniejszego problemu można dowiedzieć się od bywalców for bardzo dużej ilości wartościowych informacji. To akurat w 100% pewnego. Należy także pamiętać, iż nierzadko taką bardziej opłacalną możliwością jest zakup trochę droższego sprzętu komputerowego, ale przynajmniej po roku nie będziemy uskarżali się, że karta graficzna, proces albo płyta główna muszą zostać wymienione.

Każdy wie - co prawda pewnie definitywnie nikt z nas nie posiada bardzo dużego budżetu, lecz to jeszcze nie oznacza, że wielce sensowne jest kupno komputera, który już dzisiaj jest nieco stary. Cóż, trzeba postrzegać tak komputery, bo potem naprawdę za wiele ludzi za bardzo się skarży. Nierzadko sytuacja jest taka, iż chcąc kupić coś nieco tańszego, sięgamy do sklepów internetowych.

Tak naprawdę e-sklepy internetowe są bardzo interesujące, to pewne. Skoro procek, skaner albo Klawiatury (tutaj) są w takowych miejscach dużo tańsze, trzeba rozglądać się za takowymi alternatywami. Bardzo interesująco zapowiadają się również tablety firmy Modecom.

Wytwórca ten miał już wcześniej kilka bardzo udanych modeli i jego ostatnia oferta trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to wydajna wydajna maszyna wystarczająca do bardziej wymagających programów. Wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i duża pamięć, a za wyświetlanie grafiki jest odpowiedzialny jeden z najmocniejszych obecnie układów graficznych.

Ten model tabletu zaprojektowany został jako domowe centrum rozrywkowe i według większości recenzji doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 06:20:02
Tagi: weekend, procesory, karta graficzna