LCDS wyraź swoje hobby!

Wspólne granie sprzyja budowaniu więzów rodzinnych!

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mocno alarmujące wiadomości: znacznie zanikają w ostatnim czasie więzi rodzinne. Nawet chodzi o bliską rodzinę! Należy w takim razie w tych mocno zwariowanych czasach oglądać się za takimi metodami, dzięki to którym najzwyczajniej w świecie akurat nasza rodzina będzie w dużo lepszej kondycji. Czy to w ogóle coś możliwego? Skąd potrafimy robić porządki, jeśli rzecz jasna potrafimy? Większość ludzi ma to z domu rodzinnego. Większość mam zachęca, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o własny pokój. Jeśli nie ma się własnego pokoju to jest jeszcze kuchnia i przede wszystkim łazienka.

Na wielu osiedlach wlicza się w to także korytarz na klatce schodowej, on to, przyjmując, że jest to część wspólna porządkowany jest na przemian z lokatorem obok. Wydaje się, iż część z nas ma takie przeżycia, gros z nas sprzątała może nie tak dużo, ale wie, na czym to polega. Można też dodać, że płeć żeńska miała w tej materii więcej obowiązków. No cóż, kultura patriarchalna jest u nas dość silna. Warto zajrzeć tutaj: ścierki porządkowe.

Jednakowoż, jeżeli facet nie jest w stanie użyć w sposób jaki każe instrukcja obsługi szczotki do sprzątania czy szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek dostaje torsji to jest coś nie tak. Można stwierdzić, że tego typu facet został trochę spaczony przez liberalne metody wychowawcze rodziców. Polecany asortyment - polecane szufelki. Następna sytuacja. Masz swoje studio, jesteś fotografem.

Przebywasz w nim prawie cały czas, bo jesteś typowym fotografem studyjnym. Czasami jednakże jesteś zmuszony rwać włosy z głowy, gdyż na przykład takie trzpienie się gdzieś zawieruszają, identyczne pozostały sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: trzpienie do studia. Już nawet przyzwyczaiłeś się do tego, że co jakiś okres padnie jakiś zasilacz studyjny, myślisz, zdarza się, ale nie możesz zrozumieć tego, że coś ci się gubi, drobny detal, który niszczy całą pracę, jest to niszczycielskie dla porządku dnia, przewraca do góry nogami cały plan… Nie denerwuj się i spójrz na zasilacze studyjne do studia foto. Bardzo ważnym i z pewnością potrzebnym elementem naszej łazienki jest umywalka. Jednak to, że jest potrzebna nie znaczy, że nie może być również elementem ozdobnym.

Bo w łazience, nie tylko dbamy o higienę, ale także odpoczywamy. A przecież patrzenie na rzeczy ładne relaksuje. Być może właśnie dlatego coraz częściej odcinamy się od białej armatury. Umywalki łazienkowe mają różne kolory, kształty, są wykonane z różnego rodzaju materiałów i pokryte powłokami zapobiegającymi osadzaniu się brudu. Pamiętajmy także o baterii łazienkowej (http://www.ceneo.pl), która musi być dopasowana do umywalki, dlatego jej kupno zostawmy na koniec. Wygodne w zakupie są zestawy mebli do kuchni i jadalni (więcej info). Kupujemy pasujące do siebie meble i oszczędzamy swój czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 06:20:01
Tagi: kuchnia, sprzątanie, szczotki, studio, fotograf, fotograf studyjny, sprzęt studyjny, zasilacz