LCDS wyraź swoje hobby!

Co warto obejrzeć? Sprawdź które strony warto odwiedzać

telewizja
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odkąd telewizor zjawił się na tym świecie, błyskawicznie zawojował również nasze serce. Początki telewizji były bardzo trudne. Był to przedmiot bardzo luksusowy i nie wszyscy mogli sobie pozwolić na tego typu zbytek. W naszej ojczyźnie jeszcze przez długie lata odbiornik telewizyjny był wyznacznikiem bogactwa. Zwykle jeden odbiornik obsługiwał całą wioskę albo klatkę w bloku. Miało to swoje dobre strony.

Sąsiedzi, zbierając się, by zobaczyć ulubioną audycję, integrowali się. Takie zbiorowe oglądanie często przeobrażało się w świetną imprezę. Na pewno każdy opiekun zastanawia się, czy dziecko może korzystać z telewizji? Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że we współczesnym świecie nie można odizolować naszych dzieci od wszelkich nowinek technicznych. I bardzo dobrze, bo nowoczesne wynalazki powstały po to, by ułatwiać nam życie. Ale z innej strony, wiemy doskonale, że mogą się przyczynić do poważnych uzależnień lub schorzeń na tle nerwowym.
Gazety
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Obecnie, dzięki telewizji cyfrowej, możemy mieć dostęp do przeróżnych kanałów z całego świata.

To sprawia, że posiadamy ogromny wybór, o którym nasi rodzice mogli tylko śnić. Tylko, czasami bywa tak, że tkwimy w fotelu i bezmyślnie bawimy się pilotem, nie potrafiąc nic konkretnego wybrać. Współczesna telewizja oferuje tak dużo, że niekiedy nie potrafimy sobie z tym poradzić.
gazeta
Napisał: Shannon Hauser
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzisiaj telewizor jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego porządnego domostwa. Zazwyczaj zajmuje dumne miejsce w centralnej części salonu. Jeżeli posiadamy tylko jeden telewizor, to zwykle doprowadza to do okrutnych walk o pilota.

Bo przecież doskonale wiemy, że kto dzierży pilota, ten dysponuje władzą absolutną. Co raz częściej w mieszkaniach znajduje się parę odbiorników, by zapobiec takim właśnie gorszącym scenom. Zawsze oglądajmy telewizor z naszymi szkrabami. Niekiedy, nawet w skierowanych do małych dzieci bajkach mogą się wydarzyć sytuacje, które zatrwożą naszego malucha. Musimy być wówczas przy nim i objaśnić mu całe zajście. Pamiętajmy, że maluchy zazwyczaj naśladują rodziców.

Jeśli my całymi dniami tkwimy przed odbiornikami telewizyjnymi, to nasze pociechy zaczną robić tak samo. Jeszcze większą popularnością cieszą się programy tv w internecie. Tu odnalezienie rozkładu danej stacji jest dużo szybsze. Jeśli więc mnóstwo czasu siedzimy przed komputerem, jest to z pewnością wygodniejsza opcja i, co też jest istotne, darmowa. Jeżeli chcemy się przekonać, czy dany film rzeczywiście jest taki dobry, możemy poszukać więcej informacji o nim. W internecie działa wiele portali, które prezentują interesujące recenzje. Są także strony poświęcone modnym serialom, które opanowały telewizyjny rynek. Wielkie stacje nieustannie się ścigają w tej dziedzinie, a my, widzowie, tylko na tym korzystamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-06 06:11:52
Tagi: telewizja, telewizor, odbiorniki, stacja, rynek