LCDS wyraź swoje hobby!

Czy opłaca się grać w dzisiejsze gry internetowe?

gry online
Napisał: Cheon Fong Liew
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet to jedno z fundamentalnych narzędzi ludzi w XXI wieku. W sieci wyszukujemy wiedzy, przyjemności, lub nowych znajomości. Nasze życie stopniowo płynie dwutorowo – prawdziwie i wirtualnie. W Internecie szukamy również gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w jakim możemy oddać się rozrywce za darmo.

Nie dziwi tedy fakt, że serwisy zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.
gra komputerowa
Napisał: Saiko Weiss
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sytuacji wielu gier na przykład wyrabia się refleks i poprawia koncentracja. Z kolei dość charakterystycznym typem gier są te, które w swoim scenariuszu nawiązują do historii. Takie gry starożytność (wcograc.pl/tag=starozytna) czy pozostałe okresy historyczne traktują jako tło rozgrywających się wydarzeń. Rzecz jasna w tym miejscu istotne jest, by wiernie oddana była prawda historyczna, przynajmniej do jakiegoś poziomu.

Jeżeli ta kwestia jest zapewniona, gra nabiera cech edukacyjnych i może dać pozytywne skutki. Gry wspaniale umilają nam wolne chwile. A więc jeżeli zbyt często odczuwamy znużenie, bez wątpienia nie powinniśmy założyć, że czymś nieodpowiednim jest jakby nie patrzeć najpopularniejszy zabijacz nudy. Jeżeli ktoś umie do gierek zachować wymaganą dozę dystansu, ciężko nie dostrzec, iż gry online (sprawdź tutaj) oraz pozostałe będą sprawiać mu wyłącznie dużo frajdy. To w ogóle ciekawe, że jakby nie patrzeć dużo osób uzależnia się od tych gierek. Duży procent dzisiejszych fanów komputerowej zabawy może potwierdzić, że rozgrywka z ludzkim oponentem (lub sojusznikiem) jest lepszym przeżyciem, niż bitwa z komputerem.

Zabawa w internecie umożliwia rozwijanie zdolności współpracy z innym człowiekiem, co będzie mocno potrzebne w realnym świecie. Oczywiście, więcej w produkcjach sieciowych jest współzawodnictwa – nie ma jednak w tym nic zdrożnego, wszakże dzisiejszy świat to też wielka dżungla, w której trwają ciągłe zawody. Zapamiętajmy również, iż gry są w sumie skutecznym odstresowywaczem - a więc zasadniczo ten człowiek, którego ciągle gnębi stres w żadnym przypadku nie natrafi na bardziej wskazane rozwiązanie do walczenia z nim, aniżeli właśnie gierka. Doskonale jeśli nasze ulubione gry przeglądarkowe (http://www.wcograc.pl/) w istocie nie tylko charakteryzują się znakomitą grywalnością, lecz także sprawiają, że tak jakby będziemy mieć dużo większą wiedzę. To nie ściema - niektóre gierki sprawiają, iż jesteśmy mądrzejsi.

Chociażby gry strategiczne, które bardzo rozwijają nasz mózg.
Gra samochodowa online
Napisał: Ilya Boykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
Innym typem produkcji internetowych są tytuły stworzone pod przeglądarki. Ogromną zaletą takich gier jest to, że można je odpalić na każdym PC. Kiedy masz chwilę przerwy w pracy, dla odprężenia włącz na chwilkę którąś z przeglądarkowych gierek – z pewnością będziesz miał doskonałą rozrywkę. Zwykle są to proste platformówki, jednak można również spotkać bardzo rozbudowane produkcje. O ile planujesz sprawdzić, jakie są dostępne pozycje, potrzebna okaże się aktualna baza gier przeglądarkowych. Bez problemu natrafisz na taki serwis, kiedy do wyszukiwarki internetowej wstawisz słowa „granie w sieci”- zobacz tutaj http://wcograc.pl/.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-06 06:11:53
Tagi: gry, wiedza, Strategia