LCDS wyraź swoje hobby!

Planszówki na Dolnym Śląsku - o czym najlepiej pamiętać

Grupa osób grających w planszówkę
Napisał: Tim Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rocznica urodzin, imieniny, rocznica ślubu, bądź ukończenie edukacji – to szczególne okazje, by udowodnić komuś jak ogromnie nam na nim zależy a także podarować owej osobie jakiś upominek. Możemy kupić coś tradycyjnego, bądź puścić wodze wyobraźni i poszukać prezentu niebanalnego. Ponieważ mamy sposobność do obdarowywania bliskich, powinniśmy sprawić im masę radości.

Tutaj ze wsparciem przychodzą śmieszne prezenty.
Gry planszowe
Napisał: Ronald Sarayudej
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żyjemy dzisiaj w względnie skomputeryzowanej przestrzeni, w związku z tym też powrót do gier planszowych wydaje się być nadzwyczaj atrakcyjną metodą rozrywki. Jeszcze nieco lat temu wielu z nas nieustannie grało w różne planszówki, dzięki którym mogło toczyć rozległe boje z innymi graczami.

Jak się okazuje, taki nurt rozrywki obecnie wraca do łask, o czym mogą świadczyć statystyki ewidentnie wskazujące, że liczba graczy tego rodzaju gier nieustająco się powiększa. Niemniej pomimo tego w naszych głowach często rozbrzmiewa pytanie, gdzie takie gry możemy kupić? Poza tym trudno przecenić rolę myślenia strategicznego , jak również kreatywnego. Zdecydowanie dobrze mieć świadomość, że tworzy się też coraz więcej gier parodystycznych – wbrew pozorom wysoce grywalnych.

Interesującym przystankiem dla wielu graczy spragnionych nowości okazuje się Dolny Śląsk – obecnie jest dostępnych coraz więcej festiwali , jak również kolejnych miejsc oferujących gry planszowe we Wrocławiu. W tym miejscu warto również dodać, ze najwięcej emocji przynosi wspólna gra. Nie sposób bezsprzecznie grać w tego rodzaju gry bez obecności drugiego człowieka, bowiem jest to niemożliwe.

Doskonałym przykładem miasta, w którym rozgrywane są na ogromnie szeroką batalie planszowe jest Wrocław. Zdecydowanie należy poznawać najróżniejsze gry w czasie licznych wydarzeń kulturowych. Dla wielu graczy prawdziwą gratką, z której znany jest Wrocław, to lokalne Dni Fantastyki, gdzie w podziemiach leśnickiego zamku da się poznać i wypróbować ogrom gier.

Są tam obecne zarówno klasyczne tytuły, jak i pełne nowości – zdecydowaną znaczna liczba gier da się tam kupić na miejscu. Lubimy inne światy, uwielbiamy sobie myśleć, jakby to było, gdyby w galaktyce żył ktoś jeszcze? Jeśli tak to bez wątpienia świetna dla nas będzie gra Cosmic encounter, która posiada własne miejsce właśnie w galaktyce, a przez to, że jest grą planszową może skupić przy sobie calutką rodzinę, co z pewnością będzie wspaniałą formą spędzania wolnego czasu. Co więcej jest to gra w której mamy szansę obierać
gra planszowa
Napisał: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com
przeróżne trasy, tworzyć przeróżne scenariusze, a więc nie musimy się bać, że w niedługim czasie się nam znudzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-11 06:03:19
Tagi: imieniny, prezent, Prezenty, planszówki, gracze, gra, Wrocław, plansza