LCDS wyraź swoje hobby!

Jakie rodzaje literackie można często słuchać w formie audiobooków

książki i audiobooki
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeważnie jeśli myślimy o regałach, to przed oczami stają nam magazyny i markety, gdyż to właśnie tam głównie mamy możliwość się spotkać z takowym sprzętem. Prawda jednak jest taka, iż regał Standard 1 Plus, który jest odpowiednio umacniany i posiada solidną konstrukcję, a który jednocześnie jest w bardzo niskiej kwocie [Regał Standard 1 Plus], świetnie sprawdzi się też w naszej piwnicy. Dzięki niemu wszystko będzie miało własne miejsce, a my nie będziemy się zamartwiali, że za jakiś czas nie uda nam się dostać do piwnicy, gdyż będzie tak bardzo zapchana różnorakimi przedmiotami.

Takowy regał jest również prosty do złożenia, więc z łatwością zaradzimy sobie z tym sami. Główną wadą telewizorów plazmowych jest powstawanie miejscowych wypaleń na ekranie. Może to mieć miejsce przy zbyt długim eksponowaniu tego samego jasnego logo stacji telewizyjnych. Producenci telewizorów plazmowych aby zapobiec temu stosują powolne, praktycznie nie zauważalne dla odbiorcy przesuwanie obrazu w telewizorze.

Jednym z bardziej bogatych działów literackich wydawanych w formie wersji do słuchania jest rodzaj fantastyka i fantasy (fantasy audiobooki). Przyczyną tego stanu rzeczy są możliwości które oferuje forma audiobooka, głównie ze względu na multimedialny charakter tejże formy książki. Książki do słuchania służą nie tylko odpoczynkowi ale również nauce na wszystkich poziomach edukacji.

W tym dziale najpopularniejsze są ekonomia i biznes audiobooki. Spośród podręczników do ekonomii możemy mówić o podkategoriach: księgowość, księgowość zarządcza, mikroekonomia i makroekonomia autorów: Samuelson, Balcerowicz. Z podręczników popularyzatorskich wymienić możemy: audiobooki z zakresu biznesu, z historii, z nauk politycznych, z religioznawstwa, z kulturoznawstwa a także z tak niecodziennych tematów jak: astrologia czy magia.

Także lektury szkolne czy pomoce dla nauczycieli w formie audiobooków stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Taka forma podręcznika jest wręcz zalecana przez władze edukacyjne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-16 06:21:38
Tagi: magazyny, ekonomia i biznes audiobooki