LCDS wyraź swoje hobby!

May 2015 archive

Szkoła wyższa we Wrocławiu to odpowiedni wybór

Studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to jedno z najistotniejszych miast Polski. Pozyskuje zwolenników nie tylko doskonale rozwiniętym szkolnictwem wyższym, ale także ogromem zróżnicowanych atrakcji i możliwości. Wybranie uczelni to dla każdego maturzysty jedna z najistotniejszych życiowych decyzji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-27 11:15:49
Tagi: oferta, student, koszt, pracy, staż

Symulacyjna gra online przeniesie ciebie w magiczny świat, gdzie będziesz bojować z przeciwnikami, otrzymywać nowe kunszty i poznawać towarzyszy

Wiedźmin, gra komputerowa
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezwykle atrakcyjne gry symulacyjne pociągają mnóstwo dzieci. Twórcy takich gier dokładają intensywnych starań, by gra przypominała jak najlojalniej świat realny czy kreowała świat rzeczywisty absolutnie inny od świata teraźniejszego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-25 09:40:52
Tagi: rozrywka, przygoda, bitwy

Obozy językowe dla każdego

szkoła językowa - zajęcia
Napisał: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uczenie się języków obcych przybiera różne formy, jest to fakt bez sprzeczny. Dobrze jest więc jak najprędzej wyszukać formę przyswajania kolejnych, złożonych słów w język obcym, jaka będzie dla nas w stu procentach właściwa. Szczególnie dzieci i młodzież mają sporo możliwości, co ochoczo są wykorzystywane przez rodziców i nauczycieli. Chodzi o to, aby jak najefektywniej zmotywować dzieci do uczenia się języka, natomiast jedną z metod jest obóz językowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-21 12:25:52
Tagi: sukces, oferta, wyjazd