LCDS wyraź swoje hobby!

Chcesz mieć komputer przeznaczony w głównej mierze do grania? Zorientuj się, na jakie elementy zwrócić uwagę

Pasjonaci gier komputerowych to nie jedynie dzieciaki, jakie trudno jest odciągnąć od ekranu, lecz również dorosłe osoby, dla których gra jest formą wyładowania stresu po całym dniu pracy. Żeby jednak na spokojnie grać, trzeba mieć odpowiednie urządzenie, jakie pozwoli nam cieszyć się zabawą na najwyższym poziomie. Na co zatem zwrócić uwagę, jeżeli i tobie niezbędny jest komputer dla gracza, na którym uruchomisz nie tylko kilkuletnie, lecz również najnowsze gry?

Najistotniejszym elementem jest przyzwoita karta graficzna. Bez niej raczej nie włączymy strzelanki, która właśnie pokazała się w sklepach oraz jakiej od dłuższego czasu wypatrywaliśmy. Nie da się zaprzeczyć, że im więcej wydamy na kartę, tym większe osiągi będzie można z nią uzyskać i nie będziemy musieli się martwić, że jedna z gier nie pójdzie na naszym sprzęcie. Będziemy mogli cieszyć się fantastyczną jakością obrazu i zawsze ustawiać najwyższe parametry, nie gryząc się, iż gra będzie się zacinać - pełen wybór komputerów.PC
Napisał: James 'Silent Penguin' Kane
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wpływ na to ma również niewątpliwie procesor. Komputery do grania muszą być wyposażone w odpowiedniej mocy procesor, tzn. taki, jaki będzie dostosowany do karty graficznej. W przeciwnym wypadku karta nie będzie mogła pracować tak, jak powinna. Ponadto ważną sprawą jest pamięć RAM, którą przeważnie można dołożyć, jeżeli okaże się, iż kupiliśmy niewystarczającą ilość kości. Nie można też zapomnieć o chłodzeniu komputera, do czego służą sprawnie pracujące wentylatory - chłodzenie. Przy uruchomionych bardzo wymagających grach, komputer (laptopy po leasingu) ekspresowo się nagrzewa, co może powodować niepożądane usterki. Ostatnim czynnikiem jest zasilacz, przy którym naturalnie należy brać pod uwagę inne parametry. Zasilacz również wymaga chłodzenia, gdyż tak jak komputer może się mocno nagrzewać.

Teraz już masz orientację, jaki sprzęt możesz mieć na względzie.

Jeżeli zaabsorbował Cię prezentowany artykuł, kliknij szybko tutaj, ponieważ świeża publikacja (https://liceum.wroc.pl/galeria/) na pewno także jest godna polecenia.

To ogromny wydatek, więc gdy zamierzasz zrobić sobie taki upominek pod choinkę albo obdarować nim syna z powodu świetnego świadectwa, możesz już trochę wcześniej zacząć odkładać gotówkę, by nie okazało się, że z czegoś będziesz musiał zrezygnować. Korzystniej jest z miejsca celować w wyższe parametry ponieważ komputery bardzo szybko się starzeją, a im lepsze urządzenie kupisz, tym dłużej będzie ci służyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-01 10:23:53
Tagi: karta graficzna, procesor, RAM, osiągi