LCDS wyraź swoje hobby!

December 2015 archive

Angielski Warszawa Centrum - nauka języka od podstaw

nauka angielskiego
Napisał: World Literature Today
Na podstawie: http://www.flickr.com
Relacja z reprezentantami i wytworami różnorakich narodowości nie jest niczym nowym w życiu wszystkich z nas. Przemieszczamy się włoskimi samochodami, zakupy robimy w austriackim supermarkecie, popijamy chilijskie wino, jemy szwajcarskie czekolady, ubieramy się w ubrania wyprodukowane w Turcji, kupujemy owoce uprawiane w ciepłych krajów i jeździmy na zagraniczne wakacje lub gościmy turystów zza granicy w naszych miastach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-15 14:31:51
Tagi: szkoły językowe, komunikacja, narodowości

Gry online skupiają wielką liczbę zainteresowanych osób

gry online
Napisał: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gra zoomumba przeniesie nas w świat zoo. Jeżeli kochamy wszelkie gry, w których zjawiają się zwierzęta, to musimy się zastanowić, czy nie pragniemy grać w taką, w której będziemy właścicielem zoo. Samodzielnie będziemy decydować jak ma ono się prezentować i jakie zwierzęta powinny się w nim znaleźć. Sporym zainteresowaniem spośród graczy szczyci się gra zoomumba, jedna z najlepszych w tej dziedzinie co powoduje, że będziemy mieli szansę wypełnić własne plany i sprawdzić się, jako właściciel tak dużego zadania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-08 03:41:00
Tagi: gracz, portal, zoo, towarzystwo

Co można robić po zakończeniu nauki w liceum lu technikum, jakie zalety mają policealne szkoły.

studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ukończenie średniej szkoły, czy jest to liceum czy technikum, kończy pewien etap nauki młodzieży. Stwierdzić wręcz można, że ludzi dorosłych, bo duża część takich osób już jest pełnoletnia. I osoby takie muszą świadomie podjąć decyzję, co będą dalej chcieli w życiu robić. Będzie tu parę możliwości, więc warto dobrze wszystko przemyśleć, żeby nie mieć później żadnych żalów i pretensji. Opcja pierwsza to skończenie nauki i rozpoczęcie pracy zawodowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 13:17:57
Tagi: nauka, studia, zawód, uczelnia, pracodawca