LCDS wyraź swoje hobby!

February 2016 archive

Czy powinniśmy zdecydować się na kurs języka obcego?

kurs językowy
Napisał: Col Ford and Natasha de Vere
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeglądając różnego rodzaju serwisy z ofertami zatrudnienia coraz częściej można odszukać pośród wymagań przedsiębiorców znajomość języka obcego .Wbrew pozorom wymagania takiego typu nie dotyczą jedynie kadry kierowniczej, ale także szeregowych pracowników. Czy winniśmy zatem postawić na naukę języków obcych, ażeby zwiększyć swoje szanse na dostanie pracy?
Odpowiedź jest naturalnie pozytywna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 17:46:26
Tagi: nauka, szkolenia, kursy, szkoły, uczenie się

Zrób właściwe wrażenie na innych ludziach - zatroszcz się o swój image

nowy pracownik
Napisał: John Kraus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas jest w pewien sposób oceniany przez innych ludzi, poza tym my sami również oceniamy osoby, jakie spotykamy w czasie swojego całego życia. Robimy to świadomie albo podświadomie, toteż nawet wtedy, gdy mówimy, iż nie można oceniać książki po okładce, delikatnie nie mówimy prawdy, bowiem to, co dana osoba „mówi” o sobie w sposób niewerbalny, naprawdę niebywale mocno oddziałuje na to, w jaki sposób odbiera ją środowisko. Sami w takim razie przez swój ubiór, sposób poruszania się, gestykulację jesteśmy w oczach innych ludzi klasyfikowani na setki różnorakich sposobów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 15:05:05
Tagi: praca, środowisko, spotkanie

Jak w pełni przygotować się do egzaminu dorosłości? Matura jeszcze nigdy nie była tak prosta!

nauka
Napisał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, jakie mają niebawem przystąpić do egzaminu dorosłości bez wątpienia zdają sobie sprawę, jak dużą ilość materiału trzeba przyswoić, by z solidną wiedzą przystąpić do rozwiązywania różnych zadań. Bez wątpienia matura jest dla większości najistotniejszym egzaminem w życiu, który jest w stanie zadecydować o naszej dalszej edukacji, a nawet życiu. Dzięki stosownej liczbie punktów, jakie zdobędziemy podczas matury możemy zapewnić sobie miejsce na wymarzonym kierunku, po czym otrzymać pracę adekwatną do określonych pasji oraz zainteresowań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 13:56:06
Tagi: nauka, egzamin, Matura

Ekspansja Polski to użycie nowoczesnych rozwiązań. Ale czy to wystarczające? Co potrzeba, by czerpać pełnymi garściami.

2 złote
Napisał: Ryan Poplin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Październikowe wybory to okres przemyśleń. Systematycznie, jak co kilka lat zaczniemy przeglądać obietnice polityków - to spełnione i te pozostawione w sferze marzeń. Będziemy rozważać na którego polityka oddać głos, który w korzystny sposób wpłynie na codzienne sprawy. To właśnie odpowiedni moment, aby zastanowić się czy Polska mocno ruszyła ekonomicznie naprzód czy jednak pewne sprawy można było rozwiązać efektywniej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-16 09:41:07
Tagi: zakup, ciepło, Polacy, obietnica