LCDS wyraź swoje hobby!

Koncepcje na spędzenie wolnego czasu, czyli kilka słów o grach komputerowych.

Wiele osób z nas pamięta swoje młodzieńcze lata. Przeważnie nasi dziadkowie mówią nam, że w przeszłości gry komputerowe były nie do wyobrażenia. Teraz jednak dzieciaki nie wyobrażają sobie działania bez komputerów i telefonów. Co zrobić aby te gry nie posiadały jednak marnego wpływu na nasze dziecko?

Rozpoczynając nasz temat
gra na komputerze
Na podstawie: pixabay.com
dla miłośników strachu dobrą grą jest Spintires - (przeczytaj informacje). Wyścigi po zakamarkach, gdzie dużymi pojazdami musimy dowieźć ładunek na obszar, może rozkręcić nie tylko nastolatków, ale też dziewczyny. Scenerie tworzy rosyjska dzicz, gdzie czekają różnorodne niebezpieczeństwa. Kolejnym przykładem jest gra komputerowa z dziedziny przygodowych. Rise of the Tomb Raider PC zabiera nas na Syberię, gdzie wybierzemy większe obszary do eksploracji. Wybierzemy tutaj pewną historię, która zaciekawi niejednego. Czy słyszeliście o filmie Mortal Kombat. Dosyć popularny film, ale tak faktycznie wielką furorę zrobiła gra o tej samej nazwie Mortal Kombat X. Posiadając starsze rodzeństwo nie raz obserwowaliśmy walki odbywające się na ekranie monitora. Ta gra faktycznie interesowała, bo można było przechodzić kilka etapów, posługiwać się różnymi specjalnymi ruchami.
gra na komputerze
Napisał: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże nie jest to gra dla dzieciaków, ponieważ występuje tam przemoc i postaci, które mogą wywoływać strach. Starsi na temat mogą wyuczyć się strategii i refleksu. Co większa ilość gra ta zachwyca swoją grafiką. Wcześniejsze swoje wersje bije o głowę, rzecz jasna można wybrać większa ilość udogodnień. W tych wymienionych przypadkach gier można zauważyć, że nie wszystkie gry są dla najmniejszych.


Jednak spędzenie wolnego weekendu młodych ludzi i pewnego typu wyżycie się w takich grach jest ewidentnie lepszym wymysłem, niż bicie się z znajomymi na podwórku. Nie doszukujmy się tutaj ogromnej przemocy, przy próbowaniu tej gry brali udział specjaliści, którzy zapewne posiadali ten aspekt na uwadze.

Przy selekcji takiej gry zawsze musimy strzec swojego nastolatka, bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje. Jednak te gry są tyle lat już w sklepie, że gdyby posiadały w sobie jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Jeżeli zamierzamy coś bardziej zwyczajnego możemy wybrać przykładowo Symulator Farmy 2016 - moje źródła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-13 12:26:51
Tagi: PC, dziecko, gra