LCDS wyraź swoje hobby!

Dlaczego powinieneś zakupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz czeka na ciebie

„Sezon burz” to tytuł długo wyczekiwany przez miłośników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści science fiction. Przenosi nas w tajemny świat czarodziejskich intryg, bestii i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z zapartym tchem. Warto jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, który umożliwi nam poznać losy bohaterów nawet w trakcie jazdy samochodem – lecz przy tym uważajmy, by bacznie obserwować warunki na drodze, abyśmy mogli w spokoju dokończyć słuchanie w domu. Dlaczego dobrze jest kupić tego audiobooka?
audiobook
Napisał: Dave Crosby
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim z racji fabuły, która z pewnością cię pochłonie i możesz jej słuchać wszędzie tam, w których posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz także położyć się na łóżku i kompletnie wejść w świat magii, wyobrażając sobie każdą scenę i słuchając głosów płynących z głośnika. Drugim plusem audiobooka Sapkowskiego (przeskocz pod ten adres jest doskonała obsada aktorska, która fantastycznie oddała panujący w dziele klimat – odsłuchiwanie powyższego audiobooka będzie dla ciebie niezrównaną przyjemnością.W przygotowaniu przedstawianego tytułu wzięły udział aż 84 osoby, które dały z siebie wszystko, by spełnić wymagania osób, które z niecierpliwością na nią czekały. Nie można też zapomnieć o niesamowitej muzyce i efektach dźwiękowych, jakie powodują dreszcze, przez co jeszcze wzmagają emocje. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na kawałki, aby stopniować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wprost oczekiwać z tęsknotą na kolejny moment, gdy ponownie będziemy mogli wejść w świat stworzony przez autora. Jeżeli chcesz sprawdzić nagranie zanim
audiobook
Napisał: SITS Girls
Na podstawie: http://www.flickr.com
zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz znaleźć fragmenty na stronach internetowych sklepów oraz zaznajomić się z jednym z nich, aby przekonać się, iż będzie to udany zakup.


„Sezon burz” to bez wątpienia godna uwagi pozycja, szczególnie dla miłośników powieści fantasy. Dobrze jest zakupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii i móc stać się jej częścią, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w tamten świat. Z pewnością nie będziemy zawiedzeni, ponieważ doskonali aktorzy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, aby usatysfakcjonować każdego kochającego dzieła Sapkowskiego słuchacza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 15:03:16
Tagi: Internet, powieść, audiobook