LCDS wyraź swoje hobby!

Jakie przedszkole warto wybrać we Wrocławiu?

Wybór właściwego przedszkola dla dziecka jest niesamowicie ważny. Przedszkole powinno zaspokajać wszelkie potrzeby malca, aby zapewniać mu bezpieczeństwo oraz rozwój.


przedszkole wrocław krakowska
Napisał: markus spiske
Na podstawie: http://www.flickr.com


Za moment rusza Rekrutacja do przedszkoli 2017. Sprawdziliśmy, które przedszkole w mieście Wrocław jest wyjątkowo chętnie wybierane.
portret - szkolenia
Napisał: mik Krakow
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi o przedszkole Wrocław Krakowska to doskonała lokalizacja. To właśnie tam znajduje się przedszkole Bajkowa Przyjaźń, które cieszy się ogromnym uznaniem. Placówka ta pozwala rozwijać umiejętności i pasje maluchów w wyjątkowo komfortowych warunkach. Przedszkole Bajkowa Przyjaźń położone jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, jednak w bardzo kameralnym i urokliwym otoczeniu przyrody. W budynku znajdują się cztery przestrzenne sale z wentylacją i monitoringiem. Wnętrze przedszkola inspirowane jest stylem skandynawskich przedszkoli. Przeważają tu proste formy oraz naturalne barwy z wąskiej palety kolorów, uzupełnione o drewno oraz miękkie pufy dodające domowego ciepła.


Jeżeli kogoś ciekawi przedszkole dwujęzyczne Wrocław jakie zapewnia, Bajkowa Przyjaźń także okaże się znakomitym wyborem, ponieważ jest to przedszkole językowe, które realizuje program kształcenia i wychowania w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Nauczanie oparte jest na zasadzie one person - one language, a więc jedna osoba komunikuje się z maluchami tylko w jednym języku.


W praktyce wygląda to tak, że grupą opiekuje się dwóch nauczycieli - wychowawca (mówiący do dzieci po angielsku) odpowiadający za realizację programu i nauczyciel komunikujący (mówiący do dzieci w języku polskim). Również zajęcia dodatkowe realizowane są w dwóch językach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:34:48
Tagi: komfort, dzieci, Rekrutacja, element