LCDS wyraź swoje hobby!

Sukienki na wyjątkowe okazje - co jest modne w 2017 roku?

Każda z nas wie jak trudno znaleźć doskonałą sukienkę. Wybierając sukienkę na wyjątkową okazję chcemy nie tylko dobrze wyglądać, ale również pragniemy, by nasza stylizacja zapadła wszystkim w pamięć.
Bal gimnazjalny jest dla wielu dziewczyn pierwszym ważnym wydarzeniem, na które trzeba zadbać o wyjątkowy wygląd. oczywiście nie ma wątpliwości, iż problemem numer jeden staje się zakup sukienki. Jaka zatem powinna być ta idealna sukienka na bal gimnazjalny? W tym roku styliści proponują sukienki na bal gimnazjalny, które podkreślają naturalność i dziewczęcość. Ważne, aby sukienka nie przyćmiła urody. Sukienki na tę okazję powinny wydobywać dojrzały wygląd, ale nie mogą postarzać. Doskonałym wyborem będą sukienki w dziewczęcych, pastelowych kolorach, które sprawiają, iż wygląda się elegancko, ale nie przesadnie poważnie. Jeżeli chodzi o krój, na tę okazję dobrym wyborem są sukienki-bombki, jak również rozkloszowane oraz ołówkowe propozycje.


Public Relations


sukienki na bal gimnazjalny
Napisał: hisks
Na podstawie: http://www.sxc.hu


sukienki studniówkowe
Na podstawie: http://www.sxc.hu


Kolejnym wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej dziewczyny jest studniówka. W tym przypadku sukienka nie musi być zanadto skromna, w końcu wkraczamy w wiek dorosły i wybieRAMy się na bal! Jeśli chodzi o sukienki studniówkowe w roku 2017 polecane są dość mocno rozkloszowane czarne sukienki do kolan. Jeśli jednak chcemy przełamać klasykę, rozwiązaniem może być kreacja w kolorze szmaragdowej zieleni, bardzo modna w tym sezonie. Pamiętajmy jednak, że im intensywniejszy kolor, tym spokojniejszy krój oraz mniej dodatków.
Poza tym trzeba pamiętać, sukienka - nawet ta na wyjątkowe wydarzenie - powinna być nie tylko modna, lecz także wygodna. Po co krępować ruchy, skoro w końcu chodzi o dobrą zabawę? Warto wybrać na tyle komfortową sukienkę, aby swobodnie przetańczyć cały bal!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:57:01
Tagi: oczy, komfort, zakup, RAM