LCDS wyraź swoje hobby!

Czy wiesz jak niezwykle sugestywną oraz skuteczną postacią przekazu mogłaby być promocja radiowa?

Czy pojmujesz, jak ogromną siłę przekonywania może posiadać tego typu forma przekazu którą jest audycja radiowa? W dniu 30 października 1938 roku amerykańska platforma radiowa CBS nadała tak pełnowymiarowe słuchowisko autorstwa Orsona Wellsa pt.


Ogrodzenie na plac zabaw
Napisał: Legi
Na podstawie: Legi


"Wojna światów", że duża część ludności została utwierdzona w przekonaniu, że w ich kraju miało miejsce lądowanie marsjańskiego UFO.


Oczywiście w rzeczywistości tego typu inwazja nie miała stanowiska i wbrew kierowanej rzekomo "na żywo" relacji nikt nie zginął, ale moc radia pokazała jak olbrzymią posiada siłę. Teraz, ok. 80 lat po niniejszym epokowym socjologicznym eksperymencie reklama radiowa nadal jest bardzo entuzjastycznie używana przez biura marketingowe. Co prawda tego typu promocja trwa na ogół parę lub paręnaście chwil, lecz jeśli wyłącznie jest zrealizowana z pomysłem, to na długi czas zapada w pamięć słuchającym.

Interesują Cię różnego rodzaju specjalistyczne artykuły? Zatem kliknij tutaj boże narodzenie hotel zakopane i przeczytaj nasze kolejne wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją recenzję.

Jest
tak zwłaszcza wtedy, kiedy wzbudza sympatię i jest po prostu fajna, inna niż pozostałe. Tego typu reklama radiowa, w jakiej jest rozmowa o dwóch dających sobie ważne rady koleżankach już od długiego czasu nie jest przekonywująca.


Podług niektórych badań marketingowych ogromną skutecznością wykazuje się taka reklama radiowa, w jakiej występuje jakieś dziecko. W ten wariant mogą być promowane wszelakie produkty, jakie są przeznaczone dla takiej grupy klientów. Przykładowo potrafią to być słodycze, lecz także np. jakieś medykamenty.
Dodatkowo należy powiedzieć, że reklama radiowa może docierać do odbiorcy, który akurat np. jedzie samochodem albo jest w robocie lub zwyczajnie przygotowuje obiad.I ma załączone radio, w jakim co jakiś czas są puszczane promocje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-29 07:46:15
Tagi: rzeczy, reklama, pracy, pomysł, raj