LCDS wyraź swoje hobby!

Czy wiesz jak niezwykle sugestywną oraz skuteczną postacią przekazu mogłaby być promocja radiowa?

Czy pojmujesz, jak ogromną siłę przekonywania może posiadać tego typu forma przekazu którą jest audycja radiowa? W dniu 30 października 1938 roku amerykańska platforma radiowa CBS nadała tak pełnowymiarowe słuchowisko autorstwa Orsona Wellsa pt.

Ogrodzenie na plac zabaw
Napisał: Legi
Na podstawie: Legi


"Wojna światów", że duża część ludności została utwierdzona w przekonaniu, że w ich kraju miało miejsce lądowanie marsjańskiego UFO.


Oczywiście w rzeczywistości tego typu inwazja nie miała stanowiska i wbrew kierowanej rzekomo "na żywo" relacji nikt nie zginął, ale moc radia pokazała jak olbrzymią posiada siłę. Teraz, ok. 80 lat po niniejszym epokowym socjologicznym eksperymencie reklama radiowa nadal jest bardzo entuzjastycznie używana przez biura marketingowe. Co prawda tego typu promocja trwa na ogół parę lub paręnaście chwil, lecz jeśli wyłącznie jest zrealizowana z pomysłem, to na długi czas zapada w pamięć słuchającym. Jest tak zwłaszcza wtedy, kiedy wzbudza sympatię i jest po prostu fajna, inna niż pozostałe. Tego typu reklama radiowa, w jakiej jest rozmowa o dwóch dających sobie ważne rady koleżankach już od długiego czasu nie jest przekonywująca.


Podług niektórych badań marketingowych ogromną skutecznością wykazuje się taka reklama radiowa, w jakiej występuje jakieś dziecko.

Jeżeli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj asortyment (http://www.transcom-system.com.pl/pl/rozwiazania/stadiony), który Ci oferuje. Na pewno jest tym, czego już długo szukasz.

W ten wariant mogą być promowane wszelakie produkty, jakie są przeznaczone dla takiej grupy klientów. Przykładowo potrafią to być słodycze, lecz także np. jakieś medykamenty.
Dodatkowo należy powiedzieć, że reklama radiowa może docierać do odbiorcy, który akurat np.

Czy ten tekst jest dla Ciebie pasjonujący? Jeśli tak, to kliknij także na pomocne źródła, które mają absorbujące dane - one pochłoną Cię całkowicie.

jedzie samochodem albo jest w robocie lub zwyczajnie przygotowuje obiad.I ma załączone radio, w jakim co jakiś czas są puszczane promocje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-29 07:46:15
Tagi: rzeczy, reklama, pracy, pomysł, raj