LCDS wyraź swoje hobby!

Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki tradycyjnej. Tym bardziej jak możesz posłuchać interesującej opowieści

Dla każdego coś odpowiedniego, możemy pomyśleć, jak zaczniemy analizować rynek czytelnictwa. Jeśli chodzi o gatunki literackie, to mamy właściwie wszystko, podobnie jest z beletrystyką czy innymi rodzajami wydawnictw, jak poradniki. Ponadto, ten rynek nie opiera się tylko na książkach czytanych tradycyjnie, bo coraz większego znaczenia nabierają wydawnictwa elektroniczne jak e-book, czy książka mówiona, czyli audiobook. Zwłaszcza ten drugi typ to ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać historii.

audiobook
Napisał: Denise Krebs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas tego nie lubił? Słuchanie różnych historii to niezwykła i wspaniała historia naszego dzieciństwa. Czy to historie opowiadane przez dziadka i babcie, czy książka czytana przez rodziców. To okres, gdy jeszcze nie umieliśmy czytać lub dopiero się uczyliśmy. Ale to czas jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jako dzieci odmiennie odbieraliśmy życie, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, jednocześniewystraszeni, wzruszeni, z pewnością natomiast była dla nas bardziej barwna niż dzisiaj.

Nie wahaj się! odwiedź nasz polecany wpis (http://lemans.pl/) i poleć go wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To istotne, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Dzięki temu, że sami nie musieliśmy układać literek byliśmy w stanie ustawić nasze zmysły na samą historię, powoli więc zanurzaliśmy się w ten niesamowity świat. W dorosłym życiu każdy z nas stracił ten cenny kawałek świata.

Książki najczęściej czytamy, tak więc audiobook to bardzo ciekawy pomysł na powrót do lat dzieciństwa, na powrót do miłej czynności, jaką jest wygodna pozycja, leżąca czy na siedząco i wsłuchiwanie się w ciepły głos lektora. Dzisiaj panuje idealna okazja, by odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Uwielbiasz dobre, interesujące, zapierające dech w piersiach historie.
audiobooki
Napisał: Robert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ta książka Cię zachwyci. To historia o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Dodatkowo, dotyczą one miejsca w największym stopniu tajemniczego, zamkniętego i niebezpiecznego – Korei Północnej. Tajne informacje odnoszą się do rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, jakie zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli także w nieprzyjacielskim, niepewnym państwie. Przed ekipą niezwykle ciężka misja.

Czy uratują świat? Czy uda im się wygrać wyścig z czasem? Od samego początku do końca książki ta książka trzyma w napięciu, ponieważ akcja zmienia się w najmniej oczekiwanej chwili, a co równie istotne książka jest świetnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i zanurz się w miłym głosie lektora. Wróć do czasów dzieciństwa, gdy jako dziecko z wielką uwagą, z wypiekami słuchałeś niezwykłych historii - zapraszamy do Fonopolis.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-08 12:39:28
Tagi: książki, Audiobooki, akcja, słuchowisko, głos lektora